Всупереч війні: Полтавщина почала змагальний сезон

Марина Матвейчук

Фото Світлана Ткач

На змагальний майданчик КСК ««Golden horse», що  у м. Кременчук 6 травня вийшли спортсмени двох місцевих команд — представники сторони, яка приймала змагання та КМ КДЮСШ імені В.Кисельова, але, попри начебто малу кількість команд, у стартовому листі зазначена була 31 спортивна пара.

Одразу потрібно зауважити, що вперше за роки змагань в цьому клубі у Програму турніру включили маршрут «На потужність стрибка», але про це трохи згодом.

Невеличка висота перешкод перших двох маршрутів зібрала на старт 12 та 14 пар, відповідно, але в обох розігрувалось по два комплекти нагород у категоріях «Діти» та Відкритий клас».

Шкода, що у маршруті висотою 50 см у категорії «Діти» до фінішу дістались всього двоє учасників – Каміла Курбанова та Ольга Шенгер, які є вихованками КМ КДЮСШ імені В.Кисельова, тоді як у відкритому класі перевага була на боці представниці КСК «Golden horse». До речі всі присутні поздоровили Марину Бездітко з дебютом, а до трійки призерів увійшли дві Анастасії — Заніна та Горбель.

Цікавим для глядачів та напруженим для спортсменів був наступний маршрут, а саме в категорії «відкритий клас», бо тільки у перестрибування визначились його переможець – Анастасія Христич, а також срібний й бронзовий призери – Оксана Андреєва та Катерина Яцеленко. Що до іншої категорії – «Діти», то тільки один учасник зміг перетнути лінію фінішу. Такі почесті «дістались» Софії Антошиній.

У нелегкі  часи війни росії проти України дуже символічною стала участь у церемонії нагородження учасників змагань представника прикордонних військ, солдата Володимира Забодіна – до речі, тренера КМ КДЮСШ імені В.Кисельова.

Для учасників змагань «На потужність стрибка» —  представників виключно КСК «Golden horse», висота перешкод почалось з 70 см. Першою залишити бойове поле з 3-м місцем вимушена була на маршруті, де висота перешкод сягала 100см, спортивна пара Катерина Яцеленко разом з кобилою Радість. У наступному турі зійшла з дистанції, посівши друге місце, Оксана Андреєва, в якої чотириногим партнером був кінь Шелл. Переможницею суддівська бригада визначила Корнієнкову Карину, в якої під сідлом  «працювала» Беатріче. Сааме цій парі власник КСК «КСК «Golden horse» В’ячеслав Лєвін вручив Кубок, призери отримали медалі та розетки для коней.

Зараз  трошки «лірики». У цьому році власник клубу В’ячеслав Лєвін облаштував для дружніх зустрічей невеличкий (як невеличкий – на 25 осіб) вагончик, який Оксана Андреєва разом з її дружною командою відмили та оформили у стилі кінної тематики. Тому, після завершення церемонії нагородження трошки втомлені, але задоволені учасники змагань зібрались на вушицю, дуже смачний плов та смажену рибку. Таке частування спортсменів стало тут вже традиційним завдяки дружній підтримці батьків самих учасників, так саме, як й у попередні роки – голодних не було. До речі всі присутні мали змогу поздоровити з Днем народження тренера КСК «Golden horse» Оксану Андрєєву.

Добре, що в ці скрутні для всіх нас часи ми мали змогу хоч трошки відволікти дітей та й дорослих від реалій сучасності, подарувати море емоцій як самі спортсменам, так і глядачам. Ми всі віримо у нашу перемогу, в наші ЗСУ, тому на цей рік запланували ще низку змагань. Очікуємо нових зустрічей.