Зміцнюємо співпрацю

Алла Хохла – директор

 КЗ ДЮСШ «Буревісник», м. Львів

06 березня увесь колектив нашої школи був приємно здивований неочікуваному візиту  Президента Всеукраїнської федерації кінного спорту Андрія Мілованова разом з Президентом федерації кінного спорту Львівщини Віктором Доскичем. Попри постійну комунікацію та підтримку, пане Андрію давно не був у стінах нашого кінноспортивного навчального закладу.

Під час спілкування була можливість більш детально розповісти про основні напрямки діяльності школи, проекти, які реалізуються вже зараз, і які плануються в майбутньому. Ми  разом з Президентами обох федерацій обговорили перспективи розвитку кінного спорту на Львівщині та, звичайно, у  нашому комунальному закладі, зосередили увагу й на варіантах співпраці школи та федерації, можливості підтримки.

Обмінялись  ми також баченням щодо можливості проведення у Львові та, зокрема,  у КЗ ДЮСШ «БУРЕВІСНИК», Всеукраїнських змагань з кінного спорту, адже сьогодні Львів став справжнім спортивним хабом для усієї спортивної спільноти України. Андрій Мілованов висловив готовність і надалі підтримувати нашу школу, а також нові ініціативи та проекти.  Мені дуже приємно було познайомити  його з  нашими вихованцями, та продемонструвати жеребців, яких у жовтні власне він й подарував  школі.

На згадку про зустріч, як зазвичай це буває,  зробили групове фото колективу КЗ ДЮСШ «БУРЕВІСНИК» з Президентом Всеукраїнської федерації з кінного спорту та Президентом федерації кінного спорту Львівщини.