ЗУСТРІЧ У «ТАМЕРЛАНІ» (випуск журналу №51)

В нашому регіоні склалася чудова компанія однодумців із якими приємно щось організовувати, рухатися вперед і розвиватися. Ідея запросити Інну Логутенкову виникла у нас місяць назад, на щорічній звітній конференції, під час якої ми звернулися до Андрія Мілованова і Михайла Пархомчука. Вони підтримали нашу ідею і познайомили з Інною. План почав реалізовуватись! Після узгодження всіх технічних моментів ми почали готуватись і чекати на приїзд нашого вчителя зі світовим ім’ям і величезним практичним досвідом! Більшість уроків викупили вершники КСК «Тамерлан», але кілька пар завітали до нас із інших регіонів, а саме Києва, Луцька, Тернополя. На сайті клубу ми розміщали інформацію про цю подію та багато фотографій безпосередньо з уроків. Тому хочеться надати можливість читачам журналу ознайомитись вже по закінченню майтер-класу з висловлюваннями і самої нашої героїні і тих, хто приймав безпосередню участь в його організації і проведенні.

Своїми враженнями ділиться Інна Логутенкова:

Сам комплекс дуже зручно розташовано і сплановано — на одній території знаходяться і готель і ресторан і конюшня, гарне місце, гарні умови для коней. Комфортна домашня атмосфера.

Мені сподобалось як було організовано розклад занять, яка налагоджена взаємодія між учасниками і організаторами. Зважаючи на різний рівень підготовки вершників, було дано дуже багато інформації, в тому числі і для глядачів. Усі учасники були налаштовані сприймати інформацію і працювати на результат.

Дуже важливо, що власники клубу не стоять осторонь, а також приймають активну участь у майстер класах — таким чином керівництво із тренерами взаємодіють і розширюють свій світогляд.

Великим плюсом в організації уроків стала наявність у клубі коней, які гарно виконують багато елементів, і це дало змогу більш плідно попрацювати з спортсменами. Для учасників із інших областей видалась гарна можливість проїхати тести в нових для коней умовах і відчути атмосферу змагань. Вершники отримали домашні завдання і мені дуже цікаво як вони із ними впораються, сподіваюсь побачити їх на найближчих змаганнях». 

На наше прохання дати настанови своїм «підопічним», висловити їм свої побажання Інна сказала так:

  • «В сучасному світі є велика кількість можливостей, потрібно лише не лінитись і цим користуватись, є безліч онлайн курсів і уроків по підготовці коней і поради по вирішенню більшості питань легко там знайти. У виїздці немає обмежень у вдосконаленні. Навіть в найскладніших ситуаціях не опускайте руки, а продовжуйте працювати і пробувати. Не забувайте що основа у виїздці – підготовка вершника, і тільки потім можна говорити про підготовку коня».

Хочу побажати вершникам терпіння і довіри тренерам, адже тільки командна робота сприяє досягненню гарного результату».

Також ми поспілкувалися із провідною виїздковою вершницею України Світланою Ткаченко, яка привезла на уроки двох своїх вихованців — Олександру і Єгора.

Світлана, чи вперше ви завітали на КСК «Тамерлан»?

«Так, ми вперше у Хмельницькому і в нас дуже приємні враження від бази і чудового прийому від власників і усього персоналу.

Уроки з Інною проходять із гумором, у легкій не вимушеній обстановці, вона доступно усе пояснює, без складних термінів і оборотів, все по суті. Не забуває також вчасно похвалити і підтримати, відчуває настрій вершника, вміє розставити психологічні акценти, що дуже важливо для дітей».

Для українських вершників і тренерів дуже важливо і корисно залучати до співпраці вершника європейського рівня, який поєднує тренерську і спортивну кар’єру.

В рамках нашого Майстер класу, Інна розпочала свій власний проект по підготовці вершниці із Тернопільської області Мар’яни Бурак до Параолімпійських Ігор і ми дякуємо власниці КСК «Тамерлан» Ольга Гарапенчук, яка надала коня для уроків в рамках цього проекту.

Ось що розповіла Мар’яна Бурак:

«Хочеться у житті спробувати щось нове, виїздка захоплювала мене завжди і ось доля подарувала шанс доторкнутися до мрії! Пропозиція надійшла в Східниці на звітній Конференції ВФКС (після нагородження) від Інни Логутенкової та Михайла Пархомчука. Вони запропонували спробувати себе у виїздці і поставити за мету кваліфікуватися до Параолімпійських Ігор в Парижі. Сподіваюсь що нам це вдасться. А в ці дні в КСК «Тамерлан» вже відбулися мої перші уроки з Інною Логутенковою. Було складно, адже це зовсім інші вимоги, все ж я конкурний вершник. Я ознайомилась із елементами що ймовірно будуть у моєму тесті, і знаєте, мені сподобалось! Я прикладу всіх зусиль, щоб здійснити свою мрію, щоб в мою честь лунав Гімн України!».

І, нарешті, ми надаємо слово Ользі Вікторівні Гарапенчук — власниці КСК «Тамерлан»

«Ми досить часто приймаємо гостей на нашій базі, тому, завдяки досвіду, переживань було не багато. Люди що приїхали у більшості були нам знайомі, хтось приїхав вперше, але ми намагались створити комфортні умови для усіх.

Кожен Майстер клас відкриває щось нове, а у кожної пари свої проблеми, тому потрібно шукати нові шляхи їх вирішення. Нам щастить, що кожен новий тренер і їхні методики та завдання не суперечать один одному, це нам допомагає вдосконалюватись з кожним роком. Хоча наш клуб невеликий і не такий масштабний, але для нас важливо запрошувати найкращих з метою розвитку нашої молоді. Зрозуміло, що Інна не може давати уроки усім, тому для мене важливо щоб навчались мої інструктори, які зможуть зростаючи професійно надалі вже ділитися досвідом і знаннями з іншими. Я впевнена, що така модель допоможе підвищити рівень майстерності вершників в цілому!».